A félidő és az egész mérkőzés győztese

A fogadóirodák széles kínálatának hála manapság a fogadóknak számos lehetősége van, hogy mire fogadjon. A népszerűek mellett, mint fogadás hagyományosan a párbaj győztesére, vagy a gólok számára, amelyek esnek a párbajban, marad egy további, de nagyon érdekes fogadási lehetőség. Nézzük ma ezt meg egy kicsit közelebről.

A fogadásban  (a labdarúgásról fogunk beszélni) a félidő és az egész párbaj győzteséről van szó. Az egyértelmű favoritoknál sokszor a szorzó a hagyományos győzelemre nagyon alacsony, ezért nélkülözi az értéket és az okot, hogy miért ezt fogadni. De a lehetőség fogadni, hogy a favorit megnyeri mint az első félidőt, úgy az egész párbajt is, ez a szorzó már egy egészen érdekes szintre emelkedket. Pedig ez majdnem ugyanaz. A találkozó favoritja a vezetést legtöbször elsőnek veszi át. És ezt már nem engedi a kezéből és győz. A fogadásnál az első félidő és egész párbaj  győztesére az fontos, hogy a favorizált egység képes legyen gólt szerezni, vagy hogy átvegye a vezetést már az első félidőben, és a győzelmet már ne engedje el. Természetesen, itt a lehetőség, hogy a favorit kínlódni fog, és gólokat csak a második félidőben szerez, és csak sovány előnnyel győz, ebben az esetben biztos jobb lenne, ha az egész párbaj eredményére fogadnánk. De a szorzók a félidő és egész játékidő győztesére sokkal csábítóbbak, és egy apró kockázat növelése mellett megéri ezeket a szorzókat fogadni.

Ha olyan helyzetekről beszélünk, amikor a találkozón van egyértelmű favorit, és csak arról van szó, hogy az első félidőben vezetésbe jusson, és megtartja az eredményt, nem szabad elfeletkezni más lehetőségekről sem, amelyeket a fogadás a félidő és az egész mérkőzés győztesére kínál. Az egységeknél, amelyek nem adnak, de nem is kapnak sok gólt, megérheti fogadni a döntetlen állásra az első félidő után és a győzelmére a a végső sípszó után. Ilyen fogadásokat töbnyire értékesebb szorzókkal találunk 2,00 túl, sokszor inkább közelebb a 3,00-hoz. Itt tehát arról van szó, hogy az első félidőben ne jusson vezetésbe egy egység sem, és ha már így történik, a második félidőnek azt a győztes kell hoznia, amelyre fogadtunk. Ezt a falyta fogadást lehet kombinálni a párbaj hagyományos győztesével. A lehetőségek, amelyeket a jó minőségő fogadóirodák kínálnak, igazán számosak.

Ami a szorzók értékét illeti, határozottan a legvonzóbb lehetőség az egyik csapat vezetése az első félidő után, de a másik egység végső győzelme. Ezeket a lehőségeket töbnyire olyan szorzóknál találhatunk, amelyek átlépik a 10,00 határt, ezeknek minden bizonnyal meg van az értéke, mivel az eredmény megfordítása a második félidőben nem gyakori, de előfordul. Azonban a legtöbb fogadó ezt a fogadást elsősorban azért használja, hogy emelje a szorzót a favorizált egységre, és valamivel nagyobb kockázatott vegyenek magukra, mint a hagyományos győzelem esetében. Hozzá kell tenni, hogy a favoritok a vezetést már a párbaj első félidejében szerzik meg, és ha már nem is szereznének gólt a második félidőben és az eddigi eredményt megvédenék szerzett és kapott gól nélkül, a tét ennek ellenére nyerő. És minden bizonnyal nagyobb szorzóval.

more: sportbet-bonus.com