K reprezentaci se nepřipojí Čingov a Puliš

BRATISLAVA. Den po oznámení nominací Slovenská reprezentací na příští týden akcie museli udělat trenéři Vladimír Vůjtek a Vladimír Országh první změny na příští týden akce.

Na turnaji Slovakia Cup v Banské Bystrici se nepředstaví útočník Sparty Praha Lukáš Cingeľ, který má poraněné koleno.

Cingela v týmu Vladimíra Vůjtka 1xbet bonus nahradí pardubický centr Tomáš Marcinko.

S olympijským výběrem SR nepojede na turnaj do Vídně útočník HKM Zvolen Radovan Puliš, jehož z nominace vyřadili problémy s břišním svalstvem.Kouč výběru Vladimír Országh bude mít v rakouské metropoli namísto Pulis k dispozici dalšího Zvolenčania Dalibora Bortňáka.

Brankáři: Július Hudáček (Örebro, Švéd., 11 zápasů / 0 branek), Ján Lašák (Liberec, ČR, 83/0)

Obránci: Marek Ďaloga (Sparta Praha, ČR, 38/1), Dominik Graňák (Fribourg Gotteron, Švaj., 134/6), Adam Jánošík (HC Košice, 4/0), Christianem Jaroš (Lulea HF, Švéd., 0/0), Juraj Mikuš (Sparta Praha, ČR, 16/2), Michal Sersen (Slovan Bratislava, 71/6), Tomáš Starosta (Slovan Bratislava, 137/5), René Vydarený (HK Hradec Králové, ČR, 105/5)

Útočníci: Peter Cehlárik (Lulea, Švéd., 0/0), Vladimír Dravecký (Třinec, ČR, 22/4), Marcel Haščák (Amur Chabarovsk, KHL, 50/3), Libor Hudáček (Slovan Bratislava, 37/6 ), Patrik Lušňák (Junosť Minsk, Biel., 21/3), Tomáš Marcinko (ČSOB Pojišťovna Pardubice, ČR, 24/0), Michel Miklík (Amur Chabarovsk, KHL, 70/15), Ladislav Nagy (Slovan Bratislava, 80 / 28), Martin Réway (Sparta Praha, ČR, 12/0), Tomáš Surový (Slovan Br atislava, 105/18), Jan Sýkora (HC Plzeň, ČR, 16/1), Radoslav Tybor (ČSOB Pojišťovna Pardubice, ČR, 29/3), Marek Vídeňský (HPK Hämmeenlinna, Fin., 14/4)

Brankáři: Marek Čiliak (Kometa Brno / ČR, 2 zápasy / 0 branek), Denis Godly (Slovan Bratislava, 0/0),

Obránci: Tomáš Bokroš (Dukla Trenčín, 3/0 ), Peter Čerešnák (Vítkovice Steel, ČR, 19/1), Erik Černák (HC Košice, 0/0), Matúš Holenda (Dukla Trenčín, 0/0), Oldřich Kotvan (PSG Zlín, ČR, 3/0), Lukáš Kozák (Slovan Bratislava, 3/0), Mislav Rosandič (HC ’05 Banská Bystrica, 0/0), Peter Trška (BK Mladá Boleslav, ČR, 0/0)

Útočníci: Martin Bakoš ( Bílí Tygři Liberec, ČR, 13/0), Dalibor Bortňák (HKM Zvolen, 2/0), Peter Galamboš (MHC Mountfield Martin, 5/0), Jakub Gašparovič (ČSOB Pojišťovna Pardubice, ČR, 3/0), Tomáš Hrnko (HC Košice, 0/0), Andrej Kudrna (Slovan Bratislava, 2/0), Milan Kytnar (HC ’05 Banská Bystrica, 6/0), Adam Lapšanský (HC Košice, 13/7), Matúš Paločko (HK Poprad, 0/0), Miroslav Preisinger (HC ’05 Banská Bystrica, 0/0), Roman Rác (HC Olomouc, ČR, 3/1), Pavel Skalický (Örebro, Švéd., 0/0), Tomáš Sýkora (HK Poprad, 4/0), Andrej Šťastný (Slovan Bratislava, 25/1), Peter Zuzina (HC Olomouc, ČR, 10/0) ​​

Program turnaje Slovakia Cup v Banské Bystrici:

čtvrtek 5.února: Slovensko – Německo (17.00)

pátek 6. února: Švýcarsko – Německo (17.00)

sobota 7. února: Slovensko – Švýcarsko (17.00)

Program týmu SR na turnaji ve Vídni:

čtvrtek 5. února: Slovensko – Itálie (16.00)

pátek 6. února: Slovensko – Slovinsko (15.30)

< p> sobota 7. února: Slovensko – Rakousko (17.00)

Rate this post