Liberec és Sparta mentettek nyeremény. Vary üstökös ütközött a túlóra

Jégkorong Liberec legyőzte Trinec a 45. fordulóban Extraliga Steelworkers 4: 3 és növelte előnyét a táblázat tetején megelőzve a mai rivális kilenc pont. És Sparta nyert, hogy elborít Pirates Chomutov gólokat Lukáše Pecha hosszabbító 3: 2. Csodálatos forgatás szemben végezzük Pardubicím Zlin, ami j este 58 percre elvesztette 2: 4, de viszont befejezte a túlterhelésre shoot-Roberts Bukarts. A győztes keményen dolgozott, és üstökösök legyőzte Charles Vary 3 2. a túlóra és a három pontot, és elérte Hradec, amely egyenes küzdelemben negyedik helyet a fenti táblázatban Litvinov nyert 3: 1

jégkorong Sparta vereséget szenvedett a 45. fordulóban jégkorong bajnokság Chomutov 3: 2 túlórát. Praguers verte a kalózok először a szezonban.Miután kétharmada a vezető 2: 0, de Észak-Csehország mentettek legalább egy pontban. Végén a kiterjesztés döntött a büntetés lövés csatár Lukáš Pech.

Kezdőlap 14:19. P. Vrána, 35:45. Ihnačák, 64:41. Pech

személy: 45:16. Üveges, 48:50. Vondrka

Jelentések

Kezdőlap Pöpperl (F. Novotný) – Mikus Gern, Kalina, Švrček, Nedomlel, Eminger, Piskáček – Řepík P. távolság (A) J. Clay (C) – Smejkal, Klimek Forman – Ihnačák, Pech Kumstát (A) – Magyarország, Cingel, Buchtele.

bar J . Laco (King) – Dlapa, Flemming, Mrazek, Rutt, Skinner, herélt, Kudělka – Vondrka (C) Huml (A) Tomica (A) – Jumper V.Ruzicka, Sklenar – Koblasa Kampf Poletín – Račuk zabkása alrész.

Liberec nőtt különbség kilenc pont

Liberec bizonyult a harc a két legjobb csapat a jégen Třince második győzelmét 4: 3, és a fejét az asztal növelte előnyét kilenc pont a különbség. Ezredik évfordulóján a elkezd Extraliga romos hazai védők Lukáši Galvasovi különösen a negyedik képződmények White Tigers, aki hála Jana Stránského és Lukáše Vantucha két gólt szerzett.

Kezdőlap 14:08. Redenbach, 47:51. Kreps, 59:20. NETIK

személy: 02:15. J. Stránský, 08:35. Valský, 17:58. Vantuch, 22:29.R. Šimek

jelentések

Hrubec (Frolik) – Galvas, Roth, Janke, Krajicek M. Douděra, Nosek – Adamsky (A) Kane, Irgl (C) – Reed, Kreps, NETIK – Redenbach, Clement Petružálek (A) – Cienciała Marosz, Hrňa.rEdző: Vladimír Kýhos.

személy: Lašák (Will) – Ševc (A) Simek, Vitásek Janosik, Derner, Pyrochta, Plutnar – Lakatos, Jelinek, Ordos – Radivojevic (C) Bulíř, Valský – Bartovič, Mikyska, Snack – Vantuch, Bližňák, Stránskı.rEdző: Filip Pešán.

Zlin ellen Pardubicím szenzációsan fordult

Jégkorong Zlin felmászott utolsó előtti Pardubice 5: 4 után a lövöldözés, annak ellenére, hogy elveszíti még 58 perc elteltével 2: 4.A mérkőzés döntött a negyedik sorozatban lő lett csatár Bukarts Roberts szerezte, aki összesen négy pontot két gólt, és annyi segíti.

Kezdőlap 14:38. Bukarts, 45:08. P. Holík, 57:39. A. Vesely, 59:21. Boldog. Bukarts

személy: 11:32. SCHAUS 36:51. Barta, 51:33. Čáslava, 57:15. J. Sýkora

jelentések

Kasik (Šturala) – Kotvan, Marušák (A) Žižka (A) Matějíček, Blaťák, Reznicek, farmer – Rick, P. Holík Happy – Kubis, Hamupipőke Okál – O. Smith (C) Honejsek, Bukarts – Gago, Sedlacek, J. Ondráček – Ostřížek.

bar J.Hübl (Martin Růžička) – Trončinský, gondatlan, Čáslava (A) Schaus, Ščotka, Chaloupka, Nyúl – Rolinek (C) SPIRKO, P. Sýkora (A) – Hubacek, Tommy Aries – Bart, járulékos, J. Sýkora – Poulíček T. Kaut, öreg.

Comet várakozni egy hárompontos win

Kometa Brno után egy nagy harc legyőzte az utolsó csapat tábla Charles Vary 3: 2 a kiterjesztése. Két pont által biztosított két gólt Comet Jan Hruška szerezte, aki a 61:28, és a győztes lövés. A polgárok Brno továbbra is várja a nyolc mérkőzést a hárompontos győzelmet. Az energia, ami elhangzott, hála két gólt a harmadik időszakban elvesztette öt az utolsó hat játékot, és megnyerte őket csak öt pont.

Kezdőlap 15:23. Körte, 22:36. Brabenec, 61:28.Körte

személy: 42:09. Stloukal, 53:46. Vachovec

Jelentések

Kezdőlap Vejmelka (Čiliak) – Stencel, O. Német (A), a gulyás Kováčik (A), Malec, trska, Zábranský – J. kana Cermak (C) Haščák – M. Kvapil Brabenec H. Zohorna – körte, V. Němec, Mallet – R. Zohorna, Dočekal Vondráček.

A vendégek zárójelben (Johnny) – Harant, Dujsík, SIČÁK (A) M. Rohan Tomáš Dvořák, Baldajev, Weinhold – T. Rachůnek, Tuominen, MIKULIK – Vachovec (A) Skuhravý (C) Gorčík – Mullane Stloukal, V. Tomeček – O.Lamb Gríger, Spot.

Olomouc vyšlápl Plzen

jégkorong tizenkettedik Olomouc sarokba Plzen nyert 3: 1, köszönhetően a negyedik nyerni egy sorban, kezében három ponttal lemaradva az első tíz a rájátszásban. Pardubicím utolsó előtti Hanáci már menekült a különbség 16 pont. 58 perc elteltével tartotta az első gólt a Cseh Extraliga kanadai csatár Kevin Sundher és biztosított a hálózati játék az üres nettó eredmény Roman Vlach.

Kezdőlap 06:28. Škůrek, 57:30. Sundher, 59:32. R. Vlach

bar 31:44. Indrák

jelentések

Conrad (M. Laco) – Vyrůbalík (C) Škůrek, Ondrušek (A) Jaroměřský J. Galvas, Houdek (A) Rasner – LAS J.Knotek, R. Vlach – Burian Sundher, Eberle – szekrények, Herman, T. Mikúš – menta, Mrazek, Kotala.

bar Machovský (Hylák) – Půlpán (A ) Čerešňák D. Glass, P. Kadlec (A) Moravčík, Frühauf, Nemecek – D. Kubalík, Kracík, Kratěna (C) – Lev, Stach, Indrák – T. Svoboda, Preisinger, Martin Procházka – Kodytek, Koreis bögrék.

a harc negyedik helyen sikerült Hradec

Jégkorong Hradec Kralove nyert egy egyenes küzdelemben negyedik helyet a táblázat Litvinov fenti 3: 1, és menekülni Verve ellentétben négy pontot. Megszervezte két gól siker Mountfield kanadai csatára Alexandre Picard.Fő épít a siker a Derby jégen Pardubice (4: 1), amely előtt három alkalommal egymás után nem pontszámot.

17:44. Picard, 24:59. Picard, 59:03. Piros

személy: 32:09. M. Hanzl

Jelentések

Kezdőlap a halászok (Kacetl) – terv, slick (A) Gregorc, Dietz Štajnoch Newton Cap – Red (A) Dragoun, Šimánek (C) – Köhler Kukumberg, takarmány – Jarůšek T. Knotek Picard – P. Lamb Nedvídek R. Pavlik.

A vendégek Janus (Petrasek) – Sphere, Kubat K. Pilar, T. Pavelka, F. Pavlík, Z. Sklenička, KOKES – Martynek V. Hübl (A) Lukes – M. Hanzl R. Hanzl (A) J. Cerny – M. Hořava háborúk, Travnicek (C) – Jurčík K. Reichel, J.Doležal.

Maxwell tartott harmadik nulla évad

Mladá Boleslav zökkenőmentesen konzultált Vitkovice 3: 0 és a 10. táblázatban, mielőtt a tizenegyedik Zlin újonnan ponttal vezet. Az első harmadában a klub megszerezte Bruslařskému két cél vezet, és Lukáš Žejdl Tomáš Hyka eredményeként elkészült 54 percnyi hatalmi játék Jakub Orsava. A kapus Brandon Maxwell tartotta a harmadik tiszta lapot a szezon.

Kezdőlap 14:21. Žejdl, 19:20. Hyka, 53:04. Orsava