Liberečtí volejbalisti nedali Benátkam šancu a vyrážajú do Toulouse

“Boli sme výrazne lepšie hlavne na servise, dostávali sme tak Benátky pod tlak, veľmi dobre sme bránili a bodové lopty uhrávali. Víťazstvo bolo úplne zaslúžené, “pochvaľoval si Michal Nekola, liberecký kouč.

A dodal: “Som rád, že po dvoch mesiacoch zranenia Bet365 odohral celý zápas univerzál Patucha a na smeč opäť nastúpil mladý Galabov, ktorý adekvátne nahradil Slováka Kriška.Je pozitívne, že nech do tímu naskočil ktokoľvek, tak bol schopný Bet365 uvítací bonus odviesť stopercentný výkon. ”

Zápasy proti Benátkam majú príchuť derby, pretože v tíme Středočechy nastupujú hráči s libereckú minulosťou bratia Nesvačilová, Dittrich, Ticháček a Steffan, a tím navyše vedie Miroslav Malanje, niekdajší dlhoročný Bet365 volejbalista a tréner Dukly.

Hostia po celý zápas márne sťahovali náskok Liberca a porovnať ho dokázali iba v treťom sete na 13:13.

” to už bola taká posledná kŕč. Dohodli sme sa, že budeme chcieť domáci dostať servisom, že pôjdeme po Galabovovi, ale to sa nám absolútne nedarilo.Neboli sme schopní dať taký servis, aby sme ich odtiahli ďalej od siete, “hneval sa Miroslav Malanje. “Naopak sme oveľa horšie Bet365 prihrávali ako Dukla, takže sme to mali na útoku zložité a bolo z toho jednoznačné víťazstvo Liberca.”

“Zameriavali sa na mňa pri servisoch určite dosť, to je fakt. Občas mi to uletená, trochu som sa s tým pral, ale nakoniec sme to s liberom kopačky celkom zvládli, “opísal smečiar Ján Galabov.

Až 18-ročná letná posila volejbalistov Dukly pokračuje:” Myslím, že zápas od zápasu sa zlepšujeme, navyše sa uzdravil univerzál Patucha a verím, že naše výkony sa budú stabilizovať. Nepočítal som s tým, že si hneď skraja sezóny takhle zahrám.Zranenia spoluhráčov sú Bet365 nepríjemná, ale ja som rád, že som tú príležitosť dostal. ”

Duel s Benátkami bol pre Duklu generálkou na vstup do európskeho Pohára CEV, kde ju však čaká neporovnateľne ťažšie kaliber: v stredu sa predstaví na palubovke francúzskeho Toulouse.

“Toulouse sa pohybuje v špičke najvyššej súťaže, porazilo aj úradujúceho majstra Tours. Je tam veľmi dobrý káder, ale my sme už niekoľkokrát dokázali favoritov Bet365 potrápiť, alebo cez ne dokonca postúpiť, takže to skúsime aj tentoraz, “verí Michal Nekola.

” Proti žiadnemu francúzskemu klubu som ešte nehral.Toulouse je tamojšej top tím. Čaká nás strašne ťažký zápas, ale teším sa, “tvrdí Ján Galabov.

zdroj: http://bet-stavky.com/bet365-stavky-cez-mobil

Rate this post