Category Archives: Fogadás

Kovalcsuk után Slovan szidtam riporterek Nagy bizalommal Backlund

Az orosz hivatal R-Sport vádolta több újságírót pétervári kanos versenyképes CSZKA Moszkva.

Slovan nyerte a szentpétervári 2: 1 után a lövöldözés. Kovalcsuk fenyeget Bratislava célja hétszer, de nem egyszer nem elfogadott. SKA csillag fordult a tárgyalás vagy a lő.

„Ma nem tudok hibáztatni minden játékos. Mindannyian harcolt, küzdött az eredményt. Még egy ilyen mérkőzést alkalmanként élnek. Még nem alakul az esélye, nem használ energiát játszik. Ma már nem könnyű nyerni, mindenkinek szüksége van pont.Ahogy játszott a harmadik időszakban, akkor is az első két, „mondta a mérkőzés után a K-Sport Kovalcsuk.

Az otthon különösen a harmadik időszakban létrehozott egy nagy nyomás, de a védelem Slovan sikerült ellenállni.

Bratislavans megszakad a sorozat öt mérkőzést győzelem nélkül. a kapus Backlund volt 36 sikeres beavatkozások. Nagy érzi benne Backlund

„Különösen az első két harmada a védelem nagyon jól játszottunk. Tiszta cél esélye kezdett felkelni a harmadik periódusban, amikor fontos volt, hogy ne gyűjtsön többé. Voltam a kapu két vagy három lövöldözés, amit elvesztett.Minél több örömömre szolgál, hogy ebben az időben ezek elhagyják a győztesek, „mondta a klub honlapján Johan Backlund.

Még Szentpéterváron közül kiemelkedik korcsolyázók szláv Ladislav Nagy. A játék szerzett négy rakétát jegén belasých ő töltötte a legtöbb játszott – 25:52 perc. a 25. percben nyitotta a pontszám a mérkőzés, a 35 éves szélső, az már húsz pontos találatot a szezonban és 36. pont.

„azt mondják, hogy minden kezdődik a kapus. Egy jó kapus 80 százaléka a siker a csapat és ma Backy kezdőcsapat nagyszerűen. Számunkra ez nagy kár, hogy ő sérült oly sokáig.Ha elkapja, mert úgy véljük, több, jól játszottunk, mint a képek fontos pillanatokban tartani csapat, „mondta Ladislav Nagy.

” kirúgtam a mitt és elesett ott. Bár mentünk kettő, de nem akartam lassítani, mert volt folyamatban. Nyertünk két pont kell játszani a végéig. Még mindig maradt elég játékot. ”

Nyertes pontos találatot szerzett Tomáš Netík, hogy a harmadik sor razziák legyőzte Igor Šesťorkina.

” Ez volt a heves mérkőzés. SKA kiváló csapat több ügyes játékos. Mi volt végül miután kiváló teljesítményt Backyho és az egész csapat húzta a razziák, ami ebben a teremben minden bizonnyal értékelni fogják „, mondta a klub honlapján Tomáš Netík. Csalódott Petersburg

A St. Petersburg volt egy nagy csalódás a mérkőzés után.Ice töltött palotájában rohant folyamatosan. A csapat azonban, ellentétben a szezon elején egy kis levegőt, és elvesztette a nyugati konferencia asztal leszakadása CSZKA Moszkva öt pont, és két játék extra.

„Ma ellen játszott egy nagyon jól szervezett védelem az ellenfél. Slovan játszott igazán fegyelmezett. Defense játszott alapvetően jobb, annál rosszabb volt a támadás, ahol már nem alakítható több esélye. Ma már nyert egy jobb csapat,” dicsérte teljesítmény szláv a web SKA St. Petersburg csapat edzője Viačeslav Bykov.

Rio Ferdinand oznamuje odchod do dôchodku z futbalu

Vo svojom vyhlásení Ferdinand poďakoval všetkým svojim manažérom, ale ponúkol špeciálnu chválu Sirovi Fergusonovi. Tridsaťdvaciletý hráč opísal Scotu, ktorý sa v Manchestrovej United stal jedným z jeho 12 sezón v jedenástich sezónach ako génius – vodca, ktorý ho urobil “mužom” a pomohol mu dokončiť svoju kariéru so šiestimi titulmi Premier League, Ligou majstrov, Tri ligové poháre, Uefa Super Cup a FIFA World Cup.

Ferdinand debutoval pre West Ham United v roku 1996. Pridal sa k rekordnému šoku po štyroch rokoch v Leeds United, Na Manchester United v roku 2002 a nakoniec sa bet365 stavky pripojil k Queens Park Rangers vlani v lete.Ferdinand, ktorý mal v Bournemouthu dva mesiace úveru, ktorý skončil v januári 1997, povedal: “Chcel by som sa poďakovať Chris Ramseyovi, Harrymu Redknappovi, Davidovi O’Learyovi a Davidovi Moyesovi, ktorý ma v rôznej dobe zvládol , Všetci zamestnanci na zázemí, ktorí sa o mňa starali počas rokov a hráči, s ktorými som hral.

“Víťazné trofeje v Manchester United mi umožnili dosiahnuť všetko, čo som požadoval vo futbale. Nič z toho by nebolo možné bez génia jedného muža, sir Alex Ferguson. Jeho najväčší úspech v mojich očiach bude vždy, ako nás rozvíjal ako muži, nielen ako futbalisti.Podľa môjho názoru bude vždy najväčším manažérom britskej futbalovej histórie. “Rebecca Ellison, manželka futbalistu Rio Ferdinanda, zomrie Čítať viac

Ferdinand hral 81 krát v Anglicku a bol v družstvách 1998, 2002, 2006 a Svetový pohár 2010 – hoci bol zranený v tréningu pre posledný z nich a nemal loptu v Južnej Afrike. Ferdinand nebol nikdy vybraný na majstrovstvách Európy, pretože na finále v Portugalsku zlyhal kvôli osemmesačnému zákazu neúspechu v septembri 2003. To tiež spôsobilo jeho vylúčenie z Bet365 bonusy britskej triumfálnej finále FA Cup 2004, Táto súťaž je jedinou hlavnou klubovou trofejou, ktorú si netvrdil. “Vždy sa budem baviť 81-krát, čo som hral v Anglicku s obrovskou hrdosťou.To sú všetky cenené spomienky, ktoré vydrží celý život, “povedal Ferdinand. “Začiatok kariéry, každý mladý muž potrebuje mentorov. Našiel som svoju prácu v Dave Goodwine, okresnom manažérovi v Blackheath, a Tony Carr, manažérovi mládežníckeho tímu v West Ham. Nainštalovali vo mne osobnostné črty, ktoré trvali celú svoju kariéru. Budem im vždy vďačný. ”

Ferdinand stratil svojho manžela, s ktorým má tri deti, na rakovinu na začiatku mesiaca. “Aj ja by som chcel poďakovať a vzdávať hold mojej manželke Rebecce a moja rodina vrátane moja matka a otca za ich obety, ich povzbudenie a rady počas celej svojej kariéry,” povedal. “A nakoniec by som chcel poďakovať všetkým fanúšikom všetkých klubov – bez nich by profesionálny futbal nebol.Každú sobotu popoludní budem chýbať každý z vás. “Aj keď test zmeškaných drog je chybou Ferdinandovho životopisu, bol jedným z mála z jeho generácie, ktorý sa aktívne podieľal na sociálnych otázkach Zatiaľ čo na vrchole svojej kariéry. Ferdinand vyrastal na tvrdom faryanskom meste Peckham v južnom Londýne a navštevoval školu so Stephenom Lawrenceom, ktorý bol zavraždený v rasistickom útoku v Elthame v roku 1993. Desaťročná Damilola Taylorová bola v roku 2000 v blízkosti svojho detského domova bodnutá na smrť. / P>

Tieto skúsenosti prinútili Ferdinanda usilovať sa o zmenu. V apríli 2007 ho Tony Blair stál veľvyslancom proti zbraňam a nožiam, zapojil sa do spoločnosti Damilola Taylor Trust a prispieval k kampaniam zameraným na boj proti rasizmu, povedomia o AIDS a detskej gramotnosti.V roku 2003 spoločnosť Southwark predstavila na svojom pozemku modrú dosku, aby uznala tento príspevok. Čas strávený vo firme Ferdinanda odhalil osobnosť zvedavú zo širšieho sveta, ktorá opäť pochádzala z formovacích rokov, ktoré obsahovali širokú škálu skúseností , On navštevoval Strednú školu baletu v Clerkenwell, Londýn, spolu s jeho mladším bratom Antonom. Celia Darker, jeho učiteľka, povedala v roku 2012 Guardian: “Bol tiež trochu herec. Spomínam si, že Rio má obzvlášť dlhé a dokonalé baletné nohy, aby mohol skákať naozaj vysoko. Ferdinandovu lojalitu voči Antonovi, ktorý je aj úspešným futbalistom, bol uvedený počas údajného prípadu rasizmu, v ktorom bol John Terry a jeho brat, v ktorých bol kapitán Chelsea oslobodený v júli 2012 , Po majstrovstvách Európy v lete.Roy Hodgson nedokázal vybrať Ferdinanda pre turnaj, ale vybral Terryho. Hoci manažér Anglicka trval na tom, že tak urobil z “futbalových dôvodov”, vytvoril názor, že Ferdinand bol nespravodlivo vynechaný, aby zmiernil potenciálne napätie na Finále.

Gary Neville, bývalý bývalý spojenec Ferdinanda, patril k tým, ktorí mu venovali hold na Twitteru. “Gratulujem @ rioferdy5 k jeho skvelej kariére. Najlepšie, na čo som hral a najlepšie spárovanie, ktoré som videl s Vida / JT “- odkaz na Nemanja Vidič a Terry, s ktorými Ferdinand tvoril impozantné centrálne obranné partnerstvá pre klub a krajinu.

zdroj: http://sk.top10-bookies.com/bet365/

Európai és ázsiai hendikeppek – 2. rész

A múlt cikkben az egyszerűbb európai hendikeppet próbáltuk megmagyarázni, ma az ázsiai hendikep kerül sorra. Ahogyan már említettem, ez egy kicsit bonyolultabb, mint az európai.

Ázsiai hendikep

Hasonlít a hagyományos hendikeppre, az egyik csapatnak itt is virtuális előnye van. A javára 0.25, 0.5, 0.75 vagy 1 gól van írva. De lehet ez 1.25, vagy 1.5 gól is. Ezek a szorzók már természetesen sokkal jobbak, mint a hagyományos szorzók, és ezen felül, az ázsiai hendikeppeknél a döntetlen ki van zárva. Nézzük az egyes eseteket részletesen. Ismét fogadunk a párbajra, amelyben az A Csapat játszik a B Csapat ellen, amikor a klasszikus szorzóknál 2,87 az A Csapat győzelmére, 3,25 a döntetlen eredményre, és 2,5 a B Csapat győzelmére.

Hendikep : +0

Ez valójában egy fogadás döntetlen nélkül.

Példa:

A csapat +0 : 2,050

A tényleges végeredmény Eredmény a hedikep beszámolására Az Ön eredménye
0:0 0:0 A tét visszafizetése
1:0 1:0 Nyeremény
0:1 0:1 Veszteség

Hendikep : +0.5

Példa:

A csapat +0.5 : 1,550

A tényleges végeredmény Eredmény a hedikep beszámolására Az Ön eredménye
0:0 0.5:0 Nyeremény
1:0 1.5:0 Nyeremény
0:1 0.5:1 Veszteség

Hendikep : +1.0

Példa :

A csapat +1.0 : 1,240

A tényleges végeredmény Eredmény a hedikep beszámolására Az Ön eredménye
0:0 1:0 Nyeremény
1:0 2:0 Nyeremény
0:1 1:1 A tét visszafizetése
0:2 1:2 Veszteség

Egy kicsit eltérőek a negyedes ázsiai hendikeppek. Itt a fogadott összeget fiktíven felére osztjuk, az egyik felét az eredményre egy negyeddel alacsonyabbra, a másik felét az eredményre egy negyeddel magasabbra tesszük. Például az ázsiai hendikep +0.25 azt jelenti, hogy a tét felét a +0 tesszük, a tét másik felét a +0.5 –re.

Hendikep: +0.25 (szintén úgy jelölt, mint +0,+0.5)

Példa :

A Csapat +0.25 : 1,775

Fogadott összeg : 100 EUR

A párbaj tényleges végeredménye +0 (50 EUR) +0.5 (50 EUR) A játékos eredménye
1:0 1:0 Nyeremény 1.5:0 Nyeremény 50 EUR x 1,775 + 50 EUR x 1,775 = 177,50 EUR
0:0 0:0 A tét visszafizetése 0.5:0 Nyeremény 50 EUR + 50 EUR x 1,775 = 138,75 EUR
0:1 0:1 Veszteség 0.5:1 Veszteség 0 EUR + 0 EUR = 0 EUR

Hendikep: +0.75 (szintén úgy jelölt, mint +0.5,+1.0)

Példa :

A Csapat +0.75 : 1,400

Fogadott összeg: 100 EUR

A párbaj tényleges végeredménye +0.5 (50 EUR) +1.0 (50 EUR) A játékos eredménye
1:0 1.5:0 Nyeremény 2:0 Nyeremény 50 EUR x 1,400 + 50 EUR x 1,400 = 140 EUR
0:0 0.5:0 Nyeremény 1:0 Nyeremény 50 EUR x 1,400 + 50 EUR x 1,400 = 140 EUR
0:1 0.5:1 Veszteség 1:1 A tét visszafizetése 0 EUR + 50 EUR = 50 EUR
0:2 0.5:2 Veszteség 1:2 Veszteség 0 EUR + 0 EUR = 0 EUR

Hendikep: -0.25 (szintén úgy jelölt, mint +0,-0.5)

Példa :

A Csapat -0.25 : 2,425

Fogadott összeg: 100 EUR

A párbaj tényleges végeredménye +0 (50 EUR) -0.5 (50 EUR) A játékos eredménye
1:0 1:0 Nyeremény 0.5:0 Nyeremény 50 EUR x 2,425 + 50 EUR x 2,425 = 242,50 EUR
0:0 0:0 A tét visszafizetése -0.5:0 Veszteség 50 EUR + 0 EUR = 50 EUR
0:1 0:1 Veszteség -0.5:1 Veszteség 0 EUR + 0 EUR = 0 EUR

Hendikep: -0.75 (szintén úgy jelölt, mint -0.5,-1.0)

Példa :

A Csapat -0.75 : 3,550

Fogadott összeg: 100 EUR

A párbaj tényleges végeredménye -0.5 (50 EUR) -1.0 (50 EUR) A játékos eredménye
2:0 1.5:0 Nyeremény 1:0 Nyeremény 50 EUR x 3,550 + 50 EUR x 3,550 = 355 EUR
1:0 0.5:0 Nyeremény 0:0 A tét visszafizetése 50 EUR x 3,550 + 50 EUR = 227,50 EUR
0:0 -0.5:0 Veszteség -1:0 Veszteség 0 EUR + 0 EUR = 0 EUR
0:1 -0.5:1 Veszteség -1:1 Veszteség 0 EUR + 0 EUR = 0 EUR

Természetesen hasonlóan viselkednénk más ázsiai hendikeppeknél is, mint +1.25,+1.75,+2.25, stb.

Első pillantásra, különösen a negyedes ázsiai hendikep bonyolultnak tűnhetnek, de elég egy kis gyakorlás és jutalmul a sokkal jobb szorzók lesznek a számára, mint a hagyományos szorzók kínálatánál. A rangadókra gyakran 1,30 szorzók vannak kiírva, míg az ázsiai hendikeppeknél -1,5 ez akár 2,00 is lehet.

Európai és ázsiai hendikeppek – 1. rész

A hivatásos fogadók már manapság nem tudják elképzelni a fogadást európai és ázsiai hendikeppek nélkül. Az európai és ázsiai handicappek nagyon hatékony eszközök, amelyekkel a fogadásait a tökéletességig viheti és sokkal nagyobb jövedelmezőséget biztosíthat magának. Emellett a furcsa számoktól nem kell aggódnia, a megértéshez ezek nagyon egyszerűek.

Miért fogadni a hendikeppekre?

Minden fogadó ismeri ezt az érzést, amikor olyan biztosak vagyunk a meccs eredményével, de a felajánlott szorzó nyomorúságos alacsony, hogy egyszerűen nem is éri meg fogadni. Ez helyett inkább egy más párbajra fogadunk, ahol a végeredmény már nem olyan egyértelmű, de viszont jobb a szorzó. De ez nem szükséges, hogy szükségtelen kockázattal fogadjunkegy másik meccsre. Maradhatunk az eredetinél, de ki kell használni az európai, vagy ázsiai hendikeppet. Ma már a legtöbb fogadó tudja, miről van szó, de inkább általánosságban. Írjunk tehát erről néhány sort, hogy jobban tudjuk használni a javunkra ezt az ezközt.

Európai hendikep

Egyik a két csapatból virtguális előnnyel rendelkezik. Egy kiválasztott meccsben egy , két, három, stb. gólt kap a javára. Az esetben, ha az egyik csapat gyengébb, a bukmékerek előnybe viszik, amelyet a rendes végeredményhez számítonak. Ezek a szorzók már természetesen sokkal jobbak, mint a hagyományos szorzók. Nézzünk példát:

A Csapat – B Csapat

Klasszikus szorzók 1.5 – 4,0-6,5

Hendikep 0: 1: 2,3 – 3,5-2,5

A hendikep esetében tehát a párbaj már egy fiktív 0:1 eredménnyel kezdődik a B Csapat javára

Az A Csapat – ra fogad 2,3 szorzóval. Ha az A Csapat nyerni akar, legalább 2 gólkülömbséggel kell neki győznie.

A tényleges végeredmény Eredmény a hedikep beszámolására Az Ön eredménye
2:0 2:1 Nyeremény
1:0 1:1 Veszteség
0:0 0:1 Veszteség
0:1 0:2 Veszteség

Ahogyan ez látszik, az európai hendikeppek nagyon egyszerűek Nézzük tehát az ázsiai hendikeppeket, amelyek mégis egy kicsit érdekesebbek. Mivel bonyolultabbak is, egy másik, önálló, cikkben írunk róluk.