Bajnokok Ligája 2019/2020: Liverpool – Salzburg, Október 02

Labdarúgás, szerda, 2019,  Október 02, Bajnokok Ligája, 21:00

Az utolsó Bajnokok Ligája győztese az angol FC Liverpool nem kezdte a csoport fázist éppen ideális módon, mivel 0:2 vereséget szenvedett Napoliban. De most már azonban nem engedhet meg magának semmiféle habozást és hazai környezetben az osztrák Salzbburg ellen könnyen megbírkózhat. Igen, az osztrák bajnok csodálatba hoz a kiváló teljesítményeivel és az első körben otthon egyértelműen 6:2 eredménnyel verte meg a belga Genk csapatát. Az a csodálatos, hogy ha jó napja van a csapatnak, az ellenfelét szószerint betapossa a földbe. Liverpool a párbaját Napoliban az utolsó 10 percben veszítette el, amikor a 82. percben a házigazda játékosa Mertens szabadrúgással hozta vezetésbe a csapatát, majd a hoszabbításban még Llorente szerzett gólt. Még azelőtt, a második félidő folyamán, mindkét csapatnak volt egy óriási helyzete, ezeket nem valósították meg gólra. Liverpool jelenleg az angol ligát 5 pnt előnynel vezeti Manchester City előtt, 5 párbajban teljes számú 15 pontot szerzett, a gólaránya is kiváló, 15:4. Az első találkozón Livepool Napoliban nem szerzett egy gólt sem, de ennek meg kell változni, biztosan találnak maguknak útat az ellenfél kapujába.

Végre hosszú évek után az osztrák Salzburg ismét átharcolta magát a Bajnokok Ligája alap csoportjába, és az első mérkőzése sikerült. Otthon nem is adott reményt a belga Genk csapatának, már az első félidőben vezetett 5:1  eredménnyel. Már az elsőben szerzett 3 gólt a fiatal norvég támadó, a 19 éves Erling Häland, és kíváncsi is vagyok, hogy ez a tehetséges játékos milyen hosszú ideig marad az osztrák csapatnál. Ez a csapat jól működik, a tagjai ismerik egymást, új játékosokat nagyon jól megválogatják, nem csak akár kit hoznak a csapathoz.

Máskor talán nem fogadnák erre a párbajra, de most, amikor Napoliban Liverpool elveszítette a párbaját, akkor nem marad neki más hátra, csak győzelmet szerezni. Mind ez hazai környezetben, ez igazán nem rosz választás. A bukmékerek erre az eseményre egészen jó szorzókat írtak ki.

A  mi tippünk: Liverpool  győzelme  – a legjobb oddsok az 1xbet fogadóirodánál 1,30

Bajnokok Ligája 2019/2020: Liverpool – Salzburg, Október 02 5.00/5 (100.00%) 1 vote