Bajnokok Ligája 2019/2020: Olympiakos – Bayern München, Október 22

Labdarúgás, kedd, 2019,  Október 22, Bajnokok Ligája, 21:00

Bayern München a Bajnokok Ligája következő párbajára Olympiakos stadionjára utazik és a hihetetlen mérkőzése után Tottenham stadionján egészen biztosan ő a kiemelt csapat. Ahogyan mindenki tudja, Bayern Tottenhamban hihetetlen módon 7:2 győzelmet szerzett, és talán hagyott magának erőt a keddi mérkőzésre is. Másrészt azért abban is bízok, hogy Olympiakos is szerezhetne gólt, mivel a párbajaiban átlagban nincsen hiány a gólokból. Olympiakosnak szüksége van a pontokra,mivel az első két kör után csak egyetlen pontja van. A kérdés az, hogy erre képes lesz- e Bayern ellen, amely mégis csak úgy működik, mint egy jó gépezet. És csak nehezen állítható meg ez a gépezet.

De úgy látszik, hogy igen. Néhány nappal ezelőtt a német Bundesligán Bayern stadionján Hoffenheimnek sikerült ez, ahol kiváló 2:1 győzelmet szerzett. Igen, bayern egy gól gépezet, de a védelmében vannak hiányok. Elég megnézni az utolsó 3 mérkőzését, ezekben minden alkalommal legalább 2 gólt kapott. Az említett 1:2 veresége Hoffenhaimmal, a Tottenhami 7:2 győzelme és ismét a Bundesligai 3:2 győzelme Paderbornban. Bayern egyszerűen nem figyel arra, hogy valami gólt kap, vagy nem, nem baj, ha kettőt is, mivel a mérkőzései töbségében az ellenfelének még többet ad. De Olympiakos mérkőzéseiben is sok gól esik. Ezt bizonyítják a párbajai is a Bajnokok Ligáján, az első körben 2:2 döntetlent szerzett Tottenham ellen,ez egészen jó pont volt számára, mert még az első félóra után 0:2 veszített. De ezután képes volt egyenlíteni. De inkább a második párbaja volt kellemetlen CZ Beograd ellen, mivel még az első félidő után 1:0 vezetésben voltak, de ezután az 58. percben Olympiakos játékosa büntetést kapott, Beograd egyenlített. Majd a 87. és 90. percben 2 gólt is szerzett. Ez Olympiakos számára egy kellemetlen vesztesség volt, mert eddig jól játszottak és úgy nézett ki a dolog, hogy pontot szereznek.

Fogadni arra fogol, hogy ebben a párbajban több, mint 2,5 gól esik. Erre megvannak a feltételek mindkét csapatnál. A győztes biztosan Bayern lesz, talán meglepetések nélkül lesz ez a mérkőzés.

A  mi tippünk: több, mint 2,5  gól esik a párbajban  – a legjobb oddsok az Unibet fogadóirodánál 1,53

source: onlinebrasilapostas.com

Bajnokok Ligája 2019/2020: Olympiakos – Bayern München, Október 22 5.00/5 (100.00%) 1 vote