Bet365 – stávková kancelária

Bet365 - stávková kanceláriaSme radi, že vás nájdete na stránke Bet365. Než vás pozývame na návštevu úradníka Bet365 vám ukáže, ako sa zmocniť bonusu pôvodne v hodnote £ 25 alebo ekvivalent v inej mene, v ktorej ste prihlásený.

Po prečítaní nášho sprievodcu o krokoch, ktoré majú nasledovať, aby boli oprávnené na tento bonus, ste pripravení otvoriť účet v spoločnosti Bet365.

Ako požiadať o bonus Bet365

Žiadosť o uvítací bonus Bet365 je pomerne jednoduchý proces. Jediné, čo musíte urobiť, je postupovať podľa 5 krokov uvedených nižšie.

Navštívte stránku Bet365 pomocou tohto odkazu
Otvorte nový účet kliknutím na tlačidlo “Pripojiť sa teraz”
Vykonajte vklad až do výšky £ 25 alebo ekvivalent v mene, v ktorej ste pomocou depozitných metód uznávaných spoločností Bet365 prihlásení
Umiestnite stávku vo výške 25 libier na jednu alebo viac športových udalostí
Ak je vaša stávka prehrá, dostanete peniaze späť od Bet365 podľa prvého stávky nie viac ako £ 25 alebo ekvivalent v inej mene, v ktorej ste sa rozhodli otvoriť účet Bet365
Bonus vo výške 25 libier alebo ekvivalent ponúkaný spoločnosťou Bet365

Mnoho ľudí počulo Bet365, pretože je to jeden z najväčších mien v stávkovanie s Ladbrokes a William Hill. Vzhľadom k tejto popularite, Bet365 sa podarilo diverzifikovať a predstaviť stávkovanie bonusy a propagačné akcie pre svojich zákazníkov.

Najväčší bonus ponúka Bet365 SK je vítaný, ktorý je uvedený len pre nových zákazníkov, a jeho hodnota je 25 libier alebo ekvivalentné menu, v ktorej bol otvorený účet.

Podmienky používania bonusu Bet365

Bet365 je najväčšia burza stávok na svete, a to je normálne mať celý rad podmienok, ktoré musia byť dodržané pre svojho klienta. Podobne aj bonusy a propagácie podliehajú podmienkam spoločnosti. Odporúča sa pozorne prečítať túto sekciu zistiť, či tam bude incardati dostávať tieto bonusy a propagačné akcie.

Pokiaľ ide o bonus najdôležitejším aspektom mať na pamäti, je počet 21 dní, ktoré máte k dispozícii, aby sa prvú stávku v tomto okamihu Bet365 otvorenie účtu.

Mali by ste mať na pamäti, že bonus účtovaná, ak vaša stávka je porazený a že baniii výhra neobsahujú pôvodnú stávku. Ďalším aspektom mať na pamäti, je to, že nestanovuje minimálne sadzby, ktoré môžu umiestniť svoje prvé stávku, alebo určitý typ trhu.

Ďalšie bonusy a propagačné akcie spoločnosti Bet365

Hoci Bet365 je výmena stávkovanie stávky, tu zákazníci môžu ťažiť z ďalších služieb ako bežné športové stávkovanie, kasíno, poker alebo arkádových hier. Medzi najdôležitejšie propagácie spomíname:

Bet365 má veľké množstvo propagačných akcií pre kasínové hry, z ktorých najdôležitejšie je vítaný bonus, ktorý môže dosiahnuť až 500 libier alebo ekvivalentné. Okrem toho existujú ďalšie bonusy a propagačné akcie denne, ktoré vám pomôžu získať nejaké peniaze navyše.

Poker – Všetky prichádzajúce Bet365 zákazníci dostanú bonus až do výšky $ 2500 alebo ekvivalent plus ďalších $ 2,500 freeroll súťaží alebo ekvivalent.

Arkády – noví zákazníci spoločnosti Bet365 dostanete 10 libier alebo ekvivalentné, keď Record Bet365 Arcade.

Rate this post