UEFA Európa Liga: CSKA Moskva – Ferencváros, Október 24

Labdarúgás, csütörtök, 2019  október 24, Európa Liga, 18:55

Ha esetleg CSKA Moszkva még valamit tenni szeretne a tovább jutás érdekében a csoportjából, akkor a két mérkőzésből Ferencvárossal teljes pontszámot kellene nekik szerezni. Akkor lenne az orosz csapat ismét teljes mértékben a játékban. Igen, Ferencvárosnak már legalább 1 pontja van, míg az orosz  csapatnak egyetlen sem, de ismerjük be, a magyar csapatnak a szerencse is hozzá segített a ponthoz Espanyol stadionján. Ellenkezőleg, CSKA csapatának pedig nagy balszerencséje az utolsó párbajában otthon, amelyet elveszített, de biztosan ő volt a jobb csapat a pályán és a pontot legalább megérdemelte volna. Az orosz csapat legénysége igazán nem rosz, de az Európa Ligán még ezt nem nagyon tudta bebizonyítani. A hazai ligán CSKA jelenleg az 5. helyen áll, és csak egyetlen pontot veszít a vezető Szentpétervárra. A csapatban 7 nemzetiségű játékost is találunk, és ezek egészen híres nevek. CSKA az első párbajában egyenesen osszeolmott a bolgár Ludogorets stadionján, az első félidő után még 1:0 vezetett, de a másodikban 26 percen belül 5 gólt kapott. Ehez már nem is szükséges semmit hozzáfűzni. A második mérkőzését otthon játszotta Espanyollal, itt 0:2 vereséget szenvedett.

Ferencváros az első mérkőzését éppenEspanyol stadionján játszotta és elégé váratlanul szerzett pontot az 1:1 döntetlenért. A 10. percben Espanyol egy öngólt rúgott magának, majd egy félórával a vége előtt  sikerült neki egyenlíteni. Ezután még Espanyol nagy nyomást gyakorolt az ellenfelére, de ebből már csak kapufa lett. Ebben a mérkőzésben nem lett volna szabad Espanyolnak pontokat veszíteni, mivel mint a labda tartásában, úgy a szögletegben is fölénye volt.

Ha mind ezt figyelembe vesszük, akkor nem marad hátra más, csak szomorúan kimondani, hogy ezúttal a moszkvai csapat a kiemelt csapat a bukmékerek szerint is. Otthon megbírkózik Ferencvárossal,mivel a balszerencséjéből már elég volt, plusz a hazai környezet is besegít neki, és sajnos az is igaz, hogy a moszkvai csapat legénysége minőségileg is jobban áll. Tehát ezúttal a moszkvai csapat győzelmére fogadok még elégé jó szorzóval.

A  mi tippünk:CSKA Moszkva győzelme  – a legjobb oddsok az Unibet fogadóirodánál 1,55

UEFA Európa Liga: CSKA Moskva – Ferencváros, Október 24 5.00/5 (100.00%) 1 vote