Unibet banner

Category Archives: Fogadás

Sheffield United for å slippe Jessica Ennis-Hills navn fra Bramall Lane stand

Navnet på den olympiske mesteren Jessica Ennis-Hill skal fjernes fra en stand på Sheffield Uniteds bakken bare noen måneder etter at hun ble med i protester mot klubbens planer om å signere den dømte rapisten Ched Evans.

League One-klubben annonserte at det ble omdøpt stativet etter en sponsoravtale med lokale eiendomsmegler Redbrik.

I november skrev Ennis-Hill at hun ønsket at navnet hennes skulle bli fjernet dersom klubben re-signerte Evans etter utgivelsen Fra fengsel. Fotballspilleren ble utgitt etter å ha betjent halvparten av sin femårige straff for voldtekt av en 19 år gammel kvinne i 2012. Hans offer mottok voldsomme trusler via Twitter som følge av rækken om han burde få lov til å gå tilbake til fotball .

Men det nasjonale utrykket over planer om å gi ham en ny sjanse tvunget klubben til å Bet 365 revurdere.Evans, som scoret 35 mål for United i en sesong, har siden ikke klart å starte sin karriere.

Klubbens administrerende direktør, Mal Brannigan, sa: „Innføringen av Redbrik som den nye Bramall Lane står navngivende rettigheter Partner ser navnet på byens mest berømte Olympian erstattet, tre år etter at klubben hedret Jess Ennis-Hills prestasjon i London 2012. Facebook Twitter Pinterest Jessica Ennis Stand på Bramall Lane.Foto: Anna Gowthorpe / PA

„Vi har startet diskusjoner med Jess og hennes team om hvordan hun fortsetter å bli anerkjent av klubben fremover for å tilfredsstille sine prestasjoner og håper på henne i Rio 2016.“

Den 29 år gamle lokale klubben omdøpt Bramall Lane-enden av bakken, Jessica Ennis-Hill-standen til ære for hennes olympiske heptatlon gull.

Hun sa: „Det var En ekte ære å ha hatt Bramall Lane-standen oppkalt etter meg i 2012 som anerkjennelse av mine olympiske prestasjoner.Jeg forstår imidlertid helt klart behovet for Sheffield United til å gjenkjenne sponsorens verdifulle bidrag og ønsker å ønske klubben og teamet det aller beste for den kommende sesongen. „Klubben nektet å Bet365 gratis bonus kommentere hvordan Redbrik har to kontorer i Sheffield og en annen i nærheten Chesterfield hvor den ble grunnlagt i 2013. Firmaet sier at etos er basert på „ærlighet, uovertruffen kundeservice og innovativ utvikling“. markedsføring”.

read more: http://nordic-no.com/bet365/

Liberečtí volejbalisti nedali Benátkam šancu a vyrážajú do Toulouse

„Boli sme výrazne lepšie hlavne na servise, dostávali sme tak Benátky pod tlak, veľmi dobre sme bránili a bodové lopty uhrávali. Víťazstvo bolo úplne zaslúžené, „pochvaľoval si Michal Nekola, liberecký kouč.

A dodal: „Som rád, že po dvoch mesiacoch zranenia Bet365 odohral celý zápas univerzál Patucha a na smeč opäť nastúpil mladý Galabov, ktorý adekvátne nahradil Slováka Kriška.Je pozitívne, že nech do tímu naskočil ktokoľvek, tak bol schopný Bet365 uvítací bonus odviesť stopercentný výkon. “

Zápasy proti Benátkam majú príchuť derby, pretože v tíme Středočechy nastupujú hráči s libereckú minulosťou bratia Nesvačilová, Dittrich, Ticháček a Steffan, a tím navyše vedie Miroslav Malanje, niekdajší dlhoročný Bet365 volejbalista a tréner Dukly.

Hostia po celý zápas márne sťahovali náskok Liberca a porovnať ho dokázali iba v treťom sete na 13:13.

“ to už bola taká posledná kŕč. Dohodli sme sa, že budeme chcieť domáci dostať servisom, že pôjdeme po Galabovovi, ale to sa nám absolútne nedarilo.Neboli sme schopní dať taký servis, aby sme ich odtiahli ďalej od siete, „hneval sa Miroslav Malanje. „Naopak sme oveľa horšie Bet365 prihrávali ako Dukla, takže sme to mali na útoku zložité a bolo z toho jednoznačné víťazstvo Liberca.“

„Zameriavali sa na mňa pri servisoch určite dosť, to je fakt. Občas mi to uletená, trochu som sa s tým pral, ale nakoniec sme to s liberom kopačky celkom zvládli, „opísal smečiar Ján Galabov.

Až 18-ročná letná posila volejbalistov Dukly pokračuje:“ Myslím, že zápas od zápasu sa zlepšujeme, navyše sa uzdravil univerzál Patucha a verím, že naše výkony sa budú stabilizovať. Nepočítal som s tým, že si hneď skraja sezóny takhle zahrám.Zranenia spoluhráčov sú Bet365 nepríjemná, ale ja som rád, že som tú príležitosť dostal. “

Duel s Benátkami bol pre Duklu generálkou na vstup do európskeho Pohára CEV, kde ju však čaká neporovnateľne ťažšie kaliber: v stredu sa predstaví na palubovke francúzskeho Toulouse.

„Toulouse sa pohybuje v špičke najvyššej súťaže, porazilo aj úradujúceho majstra Tours. Je tam veľmi dobrý káder, ale my sme už niekoľkokrát dokázali favoritov Bet365 potrápiť, alebo cez ne dokonca postúpiť, takže to skúsime aj tentoraz, „verí Michal Nekola.

“ Proti žiadnemu francúzskemu klubu som ešte nehral.Toulouse je tamojšej top tím. Čaká nás strašne ťažký zápas, ale teším sa, „tvrdí Ján Galabov.

zdroj: http://bet-stavky.com/bet365-stavky-cez-mobil