Bajnokok Ligája: FK Crvena zvezda Beograd – Spartak Trnava, Augusztus 07

Labdarúgás, kedd, 2018  Augusztus 07, Bajnokok Ligája, 20:30

Crvena Zvezda ismét emelkedni ezdte magát és az utolsó szezonban számítani kell vele az Európai Kupákban. Tavaly az Európa Liga előfordulóján játszva megverte Sparta Prágát, és megbírkózott a nehéz alap csoportjával is. Az idén a szerb bajnok szeretne benézni a Bajnokok Ligája alapcsoportjába, az útját az álmaiért el si kezdte egy nyugodt tovább jutással Sudován keresztül hazai 3:0 és idegenben 2:0 eredményekkel. A sors kímélte az előfordulóban a csapatot, hiszen könnyebb ellenfelet, mint Trnava nem sorsolhatott volna neki, mivel talán ez a leggyengébb csapat. Crvena Zvezda már 7 párbajban nem kapott gólt, és az utolsó 4 párbajban már az első félidőben estek a gólok. A házigazda tehát először a Lettországi Spartkaks csapatán keresztül jutott tovább otthon 2:0 és idegenben 0:0 eredmények után, majd az említett Sudova, amely Apoelt selejtezte ki. A csapat egyik párbajában sem nem kapott gólt és otthon a minőségét megerősítette. Most is ez várható, egy fantasztikus közönség előtt Trnavának nehéz dolga lesz a lépést tartani a házigazdával és még mindehez pontot szerezni.

Trnava a játékíval kedden nem egy foci rajongót szórakoztatott meg. Ez a párbaj Spartak részéről jelentősen volt jelölve pontatlansággal,  és képtelenséggel vigyázni az ellenfél játékosaira. Említésre méltó még néhány pillanat a játék második félidőjéből, Trnava az első gólját a 63. percben kapta, 0:1 volt az eredmény, majd Ján Vlasko érkezett a pályára. Rövid időn belül lefékelte a lengyel védelem játékos cserélését, amely normális körülmények között gólt hozhattak volna, vagy az egyenlítő gólt megszerezhette volna a vendégek esélyéből, de nem szerezte me, bár Legia Varsó már csak 9 játékosával játszott. Sajno, Legiának nem sikerült az első párbaj, ez eldöntötte, hogy Trnava jutott tovább.

De Beogradban nem lesz hasonló forgatókönyv szerint a játék.  A pokoli melegben és a forró hangulatban a vendégek rendesen leizzadnak. Minden tény arra mutat, hogy már az első félidőben Trnava gólt fog kapni a riválisától, és a párbajt minden bizonnyal elveszíti.

A  mi tippünk: FK Crvena zvezda Beograd győzelme  – a legjobb oddsok az 1xbet fogadóirodánál 1,30