Chelsea-Crystal Palace

Labdarúgás, szombat, 2015 Augusztus 29, Anglia, Premier League, 16:00

A Premier League negyedik fordulójában Chelsea vendégli Crystal Palace csapatát a stadionján. Chelseát Mourinho edző vezeti, és nem titok, hogy a csapata a bajnoki cím megvédésére törekszik. Ennek megfelelő a csapat káderje is. Az edző a támadó játékstílust hozta előnybe, gyakori labda tartással, amit idegenben is szeretnek gyakorlatba hozni. Chelsea az idei szezonban pecchel lépett, mégpedig 2:2 hazai döntetlennel swanseával. Ezt az eredményt főként Courtois kapusnak köszönheti, aki az 52. percben ki volt bocsájtva. A következő bajnoki találkozón Man. City stadionján kapott leckét 0:3, ahol roszabb csapat volt (a lövések aránya 18:10). Csak a harmadik bajnoki találkozón élvezhette Chelsea a 3:2 győzelmet W.B.A. csapata ellen, ahol ismét játszhatott már Courtois, de a csapatot gyengítette a kibocsájtott Terry védő.

Crystal Palace tavaly egy átlagos első ligás csapat volt, a 10. helyen végzett, az isén eddig az 5. helyen van, 5 hellyel Chelsea előtt, hála a 2:1hazai győzelmének Aston Villa ellen, amely tavaly csak nagy nehezen mentette meg magát a versenyben és Norwich újonc stadionján 3:1 győzelemmel. De hogy teljes legyen Crystal Palace statisztikája, még meg kell említeni a 1:2 hazai vereséget Arsenaltól. A csapat nem tartozik olyan csapatok közé, amelyek gondolkodhatnának arról, hogy a táblázat elején lesznek, a klub prioritásai a megmentés. Hat pont számára 3 forduló után kiváló siker.

Ebben a mérkőzésben mégis csak Chelseában fogok bízni, nem csak hogy győzni fog, de legalább két gólt szerez, hasonlóan, mint ezt Arsenal volt képes megzerezni. Mourinho már nem engedi meg a következő kudarcot, mint a hazai meccset Swanseával, ezt már a rajongói nem felejtenék el. Chelsea káderje jobb, mint amilyennel Crystal Palace rendelkezik. Az utolsó két egymásközti párbaj is Chelsea javára szól, 1:0, 2:1: A rangadó nagyobb gólkülömbséggel is győzhetne, de mivel a két párbaj is szoros győzelem volt, csupán csak a győzelmére fogadok. Úgy gondolom, hogy Chelsea nem kap többet, mint 1 gólt, és legalább 2 gólt fog szerezni.

A mi tippünk: Chelsea győzelme – a legjobb oddsok az Unibet fogadóirodánál 1,34 szorzóval.